Ana sayfa

SUPER SECURITY LTD

Şirket profili

Süper güvenlik ekipmanları Co Ltd, bir büyük ölçekli profesyonel üretim şirketi, yanıcı Emanet dolapları, metal güvenlik kabini, PP Emanet dolapları, Tıbbi dolapları, Kuru dolaplar, fırın ve yangın güvenli kurutma uzmanlaşmıştır. Şimdi uzun yıllar çaba ve geliştirme sonra önde gelen güvenlik ekipmanları üreticileri ve Çin tedarikçileri haline. Biz her zaman çok nazik bir ilişki pek çok uluslararası şirketler, Araştırma enstitüleri ve üniversiteler Çin tutuyor, biz güvenlik pazarında yüksek itibar yurt içinde ve uluslararası zevk olmuştur.

Bir yüksek teknoloji üretim ekibi ve gelişmiş dijital kumandalı çelik işleme donanımları, fabrika farklı tehlikeli depolama donanımları, elektronik depolama kabine donanım üzerinde odaklanmak ve güvenli yangın. Çoğu ürün kalite yönetim sistemi ISO 9001, UL, CE, SP, SINTEF, GOST, KS altında üretilmektedir. Biz kaynağı ürünleri özelleştirmek ve Pazar sektörleri uygun olarak nihai ürünler elde devam edin. Çok profesyonel ve çeşitli farklı müşteri tam deneyime sahip. Şimdi her sanayi sektör ve Devlet Bakanlığı hizmet ve müşteri memnuniyeti yenilik ve esnek tasarım, Standart ayar yüksek kaliteli üretim ve Orta Doğu, Avustralya, özel dolaplar 1998.Super güvenlik Ltd satılan bu yana bir etkin dağıtım hizmeti ile birleştiğinde olduğumuzu kurulmuş ve istikrarlı bir geçmişi ile Yeni Zelanda, Doğu ve Güney Asya ve Afrika. Üretim tesisi ve merkez ofisi (218, 715sq ft) 20.000 m2 kat alanı bulunuyor. Bir tedarikçi olarak çevre ve müşteri yararı korumak istiyoruz.

Süper güvenlik ekipmanları Co Ltd uluslararası sanayi ve ticari amaçla "güvenli bir ortam!" yerleşik bir özel profesyonel yenilik bölümü olan Bilim ve teknoloji ile birçok patent var. Biz iki üretim üsleri, birinci sınıf otomatik üretim hattı, test etme donanımları ve standartlaştırılmış bir atölye, hem de servis büro, yaşam ve İmkanları rahatlayın.

Süper güvenlik Co's Komisyon "için güvenli bir ortam!" olduğunu  Uygun fiyat ile değerli kalite. sağlamak için hizmet ilkemizdir, müşteri ve Pazar kazanma şeklimizi.

Şans ve tam alan göz önüne alındığında, biz tüm avantajları göstermek ve birlikte Büyüyün artık.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Başlangıçta, Super güvenliği Co metal anonim şirket ile lazer makine Bysprint3015 olacak. Yenilik devrim bir lazer makine için gelişmiş.   Delme makineleri, kalıpları birçok farklı bükme makineler vardır, kesme makineleri,

O zaman, süper güvenlik Co "teknik bölümü" açma belirledi. Bu şirket rehberliğinde ve ilk yerli müşteriler satış işlemi teknikleri için özel var. Biz araştırma ve güvenlik ekipmanları bağımsız olarak geliştirmek.

Bundan sonra Super güvenliği Co Amerikan Standart ve teknoloji, araştırma FM, OSHA Emniyet depolama kabinleri için öğrendim. Kimyasal depolama ve tehlikeli sıvı depolama için yüksek kaliteli dolapları üretebilir.

Sonunda Super güvenliği Co birçok dizi depolama kabinleri, tehlikeli depolama kabinleri, yanıcı Emanet dolapları, metal güvenlik kabini, PP Emanet dolapları, Tıbbi dolapları, Kuru dolaplar, fırın ve yangın güvenli kurutma geliştirdi.

SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD SUPER SECURITY LTD
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SSL

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 10-100 Million

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Yanıcı depolama dolap satış için iyi kalite Yanıcı depolama dolap satış için iyi kalite Yanıcı depolama dolap satış için iyi kalite Yanıcı depolama dolap satış için