Mesaj gönder
SUPER SECURITY LTD Şirket Profili
Şirket Profili
Ev >
SUPER SECURITY LTD Şirket Profili
Hakkımızda
Kişiler
Kişiler: Mrs. SANDY
Faks: 86-510-88782467
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

SUPER SECURITY LTD

Çin SUPER SECURITY LTD Şirket Profili
SUPER SECURITY LTD
SUPER SECURITY LTD
SUPER SECURITY LTD
SUPER SECURITY LTD
SUPER SECURITY LTD
Şirket Detayları

Süper güvenlik ekipmanları Co Ltd, bir büyük ölçekli profesyonel üretim şirketi, yanıcı Emanet dolapları, metal güvenlik kabini, PP Emanet dolapları, Tıbbi dolapları, Kuru dolaplar, fırın ve yangın güvenli kurutma uzmanlaşmıştır. Şimdi uzun yıllar çaba ve geliştirme sonra önde gelen güvenlik ekipmanları üreticileri ve Çin tedarikçileri haline. Biz her zaman çok nazik bir ilişki pek çok uluslararası şirketler, Araştırma enstitüleri ve üniversiteler Çin tutuyor, biz güvenlik pazarında yüksek itibar yurt içinde ve uluslararası zevk olmuştur.

Bir yüksek teknoloji üretim ekibi ve gelişmiş dijital kumandalı çelik işleme donanımları, fabrika farklı tehlikeli depolama donanımları, elektronik depolama kabine donanım üzerinde odaklanmak ve güvenli yangın. Çoğu ürün kalite yönetim sistemi ISO 9001, UL, CE, SP, SINTEF, GOST, KS altında üretilmektedir. Biz kaynağı ürünleri özelleştirmek ve Pazar sektörleri uygun olarak nihai ürünler elde devam edin. Çok profesyonel ve çeşitli farklı müşteri tam deneyime sahip. Şimdi her sanayi sektör ve Devlet Bakanlığı hizmet ve müşteri memnuniyeti yenilik ve esnek tasarım, Standart ayar yüksek kaliteli üretim ve Orta Doğu, Avustralya, özel dolaplar 1998.Super güvenlik Ltd satılan bu yana bir etkin dağıtım hizmeti ile birleştiğinde olduğumuzu kurulmuş ve istikrarlı bir geçmişi ile Yeni Zelanda, Doğu ve Güney Asya ve Afrika. Üretim tesisi ve merkez ofisi (218, 715sq ft) 20.000 m2 kat alanı bulunuyor. Bir tedarikçi olarak çevre ve müşteri yararı korumak istiyoruz.

Süper güvenlik ekipmanları Co Ltd uluslararası sanayi ve ticari amaçla "güvenli bir ortam!" yerleşik bir özel profesyonel yenilik bölümü olan Bilim ve teknoloji ile birçok patent var. Biz iki üretim üsleri, birinci sınıf otomatik üretim hattı, test etme donanımları ve standartlaştırılmış bir atölye, hem de servis büro, yaşam ve İmkanları rahatlayın.

Süper güvenlik Co's Komisyon "için güvenli bir ortam!" olduğunu  Uygun fiyat ile değerli kalite. sağlamak için hizmet ilkemizdir, müşteri ve Pazar kazanma şeklimizi.

Şans ve tam alan göz önüne alındığında, biz tüm avantajları göstermek ve birlikte Büyüyün artık.

OEM/ODM

Super Co.,ltd 1998'den beri İnsanları, Malları ve Çevreyi koruyor.

Çevresel yükümlülüklerini yönetirken mümkün olan en yüksek standartların korunmasını sağlamak için ürün ve hizmetler tedarik edin.

Misyonumuz, işyeri güvenliğini artıran ve Güvenlik ve Çevre mevzuatına uyumu sağlayan en kaliteli ürünleri sağlayarak müşterilerle kalıcı ilişkiler kurmaktır.

Üretim yaptığımız için, özel gereksinimlerinize uygun özel tasarımlar sağlayabiliriz.

 

 

Super Co. , ltd hizmeti ayrıntıları:

 • Alıntı veya kaynak

Doğrudan teklif verin (24 saat içinde cevap verin)

Müşterinin talebi doğrultusunda maket veya tasarımlar yapın

Sürekli maliyet vermek

Döviz dalgalanmalarına hızlı tepki

 

 • Kalite kontrol

Üretim öncesi muayene

Proses denetimlerinde

Sevkiyat öncesi denetimler

Taşeronlar için fabrika denetimi yapın.

 • Sertifikasyon

Zorunlu sertifika

Ürünü yükseltmek için seçime göre test etme

Dünya çapında tanınan testlerle belgelendirme

 • Ambalajlama

Standart ihracat kahverengi veya beyaz karton

LCL sipariş paketi- Sandık paketi

Hangtag ile yığın paketleme

 • Teslimat

Müşterilere uygun navlun seçenekleri

FOB

CIF ve CNF

DDU

 

 • Konsolidasyon

Karışık konteyner

Birden fazla fabrikadan konsolide edin

Tek bir limandan nakliye

 

 • Servisten sonra

Yedek parçalar, parça değiştirme siparişi alındıktan sonra sunulur

Aralık incelemeleri

Değişiklikler

Gelişim

 

 

Sadece ekipman satmıyoruz, kaliteli hizmet vermeye daha fazla özen gösteriyoruz.

Tarih

Başlangıçta, Super güvenliği Co metal anonim şirket ile lazer makine Bysprint3015 olacak. Yenilik devrim bir lazer makine için gelişmiş.   Delme makineleri, kalıpları birçok farklı bükme makineler vardır, kesme makineleri,

O zaman, süper güvenlik Co "teknik bölümü" açma belirledi. Bu şirket rehberliğinde ve ilk yerli müşteriler satış işlemi teknikleri için özel var. Biz araştırma ve güvenlik ekipmanları bağımsız olarak geliştirmek.

Bundan sonra Super güvenliği Co Amerikan Standart ve teknoloji, araştırma FM, OSHA Emniyet depolama kabinleri için öğrendim. Kimyasal depolama ve tehlikeli sıvı depolama için yüksek kaliteli dolapları üretebilir.

Sonunda Super güvenliği Co birçok dizi depolama kabinleri, tehlikeli depolama kabinleri, yanıcı Emanet dolapları, metal güvenlik kabini, PP Emanet dolapları, Tıbbi dolapları, Kuru dolaplar, fırın ve yangın güvenli kurutma geliştirdi.

Bizim takım

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni teknisyen geliştirme, satış için pazarlama ekibi, satış sonrası servis ekibi için Ar-Ge ekibimiz var.

 • Ticaret ekibi

Profesyonel öneri ve teknik destek verin.

Ürünlerimizin% 80'den fazlası başta Amerika, Avrupa, Avustralya, Orta Doğu ve Asya olmak üzere dünya pazarlarına ihraç edilmektedir.

Kolejler, Çin hükümeti, Çin askeri endüstrileri için sertifikalı tedarikçi.

 • Üretim departmanı

Sert üretim planı, prosedür, detaylı adımlar. Üretim öncesi kontrol, Proses incelemeleri, Sevkiyat öncesi denetimler gibi, size nitelikli ürünler verir.

 • Kalite kontrol

Şirket, hammadde tedariki, işleme hassasiyeti güvencesi, montaj kalitesi üzerindeki proses kontrolü, tüm makine için performans testi ve simüle edilmiş üretim testindeki kalite standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalmaz, böylece ürün piyasaya sürülmez. Tamamen tasarım gereksinimlerini karşılar.

 • Ar-Ge kontrolü

Profesyonel bir tasarım ekibi şirketin gelişimi ile gelişmektedir.

Daha fazla ve daha yenilikçi konseptler, zengin deneyimleri ve mükemmel becerileriyle ortaya çıkıyor. Ayrıca, yetenekli ve gelişmiş üretim teknolojisi ile çeşitli mükemmel ürünler ortaya çıkmaktadır.

Güvenlik kabinleri, kuru dolaplar ve farklı laboratuar ekipmanlarında birçok patent kullanılmaktadır.