Ana sayfa

SUPER SECURITY LTD

Bize hakkında birkaç kelime
Çin SUPER SECURITY LTD şirket Profili
SUPER SECURITY LTD
Çin SUPER SECURITY LTD şirket Profili
Çin SUPER SECURITY LTD şirket Profili
Çin SUPER SECURITY LTD şirket Profili
Çin SUPER SECURITY LTD şirket Profili
Çin SUPER SECURITY LTD şirket Profili
1 2 3 4 5 6

SUPER SECURITY LTD

Süper güvenlik ekipmanları Co Ltd, bir büyük ölçekli profesyonel üretim şirketi, yanıcı Emanet dolapları, metal güvenlik kabini, PP Emanet dolapları, Tıbbi dolapları, Kuru dolaplar, fırın ve yangın güvenli kurutma uzmanlaşmıştır. Şimdi uzun yıllar çaba ve geliştirme sonra önde gelen güvenlik ekipmanları üreticileri ve Çin tedarikçileri haline. Biz her zaman çok nazik bir ilişki pek çok uluslararası şirketler, Araştırma enstitüleri ve üniversiteler Çin tutuyor, biz güvenlik pazarında yüksek itibar yurt içinde ve uluslararası zevk olmuştur.

Bir yüksek teknoloji üretim ekibi ve gelişmiş dijital kumandalı çelik işleme donanımları, fabrika farklı tehlikeli depolama donanımları, elektronik depolama kabine donanım üzerinde odaklanmak ve güvenli yangın. Çoğu ürün kalite yönetim sistemi ISO 9001, UL, CE, SP, SINTEF, GOST, KS altında üretilmektedir. Biz kaynağı ürünleri özelleştirmek ve Pazar sektörleri uygun olarak nihai ürünler elde devam edin. Çok profesyonel ve çeşitli farklı müşteri tam deneyime sahip. Şimdi her sanayi sektör ve Devlet Bakanlığı hizmet ve müşteri memnuniyeti yenilik ve esnek tasarım, Standart ayar yüksek kaliteli üretim ve Orta Doğu, Avustralya, özel dolaplar 1998.Super güvenlik Ltd satılan bu yana bir etkin dağıtım hizmeti ile birleştiğinde olduğumuzu kurulmuş ve istikrarlı bir geçmişi ile Yeni Zelanda, Doğu ve Güney Asya ve Afrika. Üretim tesisi ve merkez ofisi (218, 715sq ft) 20.000 m2 kat alanı bulunuyor. Bir tedarikçi olarak çevre ve müşteri yararı korumak istiyoruz.

Süper güvenlik ekipmanları Co Ltd uluslararası sanayi ve ticari amaçla "güvenli bir ortam!" yerleşik bir özel profesyonel yenilik bölümü olan Bilim ve teknoloji ile birçok patent var. Biz iki üretim üsleri, birinci sınıf otomatik üretim hattı, test etme donanımları ve standartlaştırılmış bir atölye, hem de servis büro, yaşam ve İmkanları rahatlayın.

Süper güvenlik Co's Komisyon "için güvenli bir ortam!" olduğunu  Uygun fiyat ile değerli kalite. sağlamak için hizmet ilkemizdir, müşteri ve Pazar kazanma şeklimizi.

Şans ve tam alan göz önüne alındığında, biz tüm avantajları göstermek ve birlikte Büyüyün artık.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SSL

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 10-100 Million

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Başlangıçta, Super güvenliği Co metal anonim şirket ile lazer makine Bysprint3015 olacak. Yenilik devrim bir lazer makine için gelişmiş.   Delme makineleri, kalıpları birçok farklı bükme makineler vardır, kesme makineleri,

O zaman, süper güvenlik Co "teknik bölümü" açma belirledi. Bu şirket rehberliğinde ve ilk yerli müşteriler satış işlemi teknikleri için özel var. Biz araştırma ve güvenlik ekipmanları bağımsız olarak geliştirmek.

Bundan sonra Super güvenliği Co Amerikan Standart ve teknoloji, araştırma FM, OSHA Emniyet depolama kabinleri için öğrendim. Kimyasal depolama ve tehlikeli sıvı depolama için yüksek kaliteli dolapları üretebilir.

Sonunda Super güvenliği Co birçok dizi depolama kabinleri, tehlikeli depolama kabinleri, yanıcı Emanet dolapları, metal güvenlik kabini, PP Emanet dolapları, Tıbbi dolapları, Kuru dolaplar, fırın ve yangın güvenli kurutma geliştirdi.

Firma Servisi

Super Co., ltd kişi, mülkiyet ve çevre beri 1998 korumaya.

Ürünleri ve çevre yükümlülüklerini yönetmek mümkün en yüksek standartları korunduğundan emin olmak için hizmetler sağlar.

Misyonumuz müşterileri ile işyeri güvenliği artırmak ve emniyet ve çevresel mevzuat uyum sağlayacak en kaliteli ürünler sağlayarak kalıcı ilişkiler kurmaktır.

Çünkü biz üretimi, belirli gereksinimlerinizi karşılayacak özel tasarımlar sağlayabilir.

Hizmet, süper Co, ltd detayları:

 • Teklif veya içerik alma

(24 saat içinde yanıt) için doğrudan alıntı

Müşteri sorgulama mock-up veya tasarımları yapmak

Sürekli ücreti veren

Para birimi fluctuation hızlı reaksiyon

 • Kalite kontrol

Pre-prodcution muayene

İşlem denetimleri

Ön sevkiyat denetimler

Taşeron fabrika denetim yapmak için.

 • Sertifika

Zorunlu sertifika

Ürün yükseltmesine isteyerek test

Genel olarak tanınan sınama yoluyla sertifika

 • Ambalaj

Standart ihracat kahverengi ya da beyaz karton

LCL sipariş paket-sandık paketi

Yığın ambalaj ile hangtag

 • Teslimat

Müşteriler uygun nakliye seçenekleri

FOB

CIF & CNF

DDU

 • Konsolide etme

Karışık konteyner

Birleştirmek çoklu fabrikalar

Tek bir bağlantı gönderim

 • Sonrası servis

Yedek parça parça değiştirme siparişi aldıktan sonra teklif

Aralığı değerlendirmeden edinildi

Değişiklikler

İyileştirme

Biz sadece ekipman satmıyoruz, yüksek kaliteli hizmet sunmak için daha fazla dikkat.

Şirket takım

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni teknisyen geliştirme, satış için pazarlama ekibi, satış sonrası servis ekibi için Ar-Ge ekibimiz var.

 • Ticaret ekibi

Profesyonel öneri ve teknik destek verin.

Ürünlerimizin% 80'den fazlası başta Amerika, Avrupa, Avustralya, Orta Doğu ve Asya olmak üzere dünya pazarlarına ihraç edilmektedir.

Kolejler, Çin hükümeti, Çin askeri endüstrileri için sertifikalı tedarikçi.

 • Üretim departmanı

Sert üretim planı, prosedür, detaylı adımlar. Üretim öncesi kontrol, Proses incelemeleri, Sevkiyat öncesi denetimler gibi, size nitelikli ürünler verir.

 • Kalite kontrol

Şirket, hammadde tedariki, işleme hassasiyeti güvencesi, montaj kalitesi üzerindeki proses kontrolü, tüm makine için performans testi ve simüle edilmiş üretim testindeki kalite standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalmaz, böylece ürün piyasaya sürülmez. Tamamen tasarım gereksinimlerini karşılar.

 • Ar-Ge kontrolü

Profesyonel bir tasarım ekibi şirketin gelişimi ile gelişmektedir.

Daha fazla ve daha yenilikçi konseptler, zengin deneyimleri ve mükemmel becerileriyle ortaya çıkıyor. Ayrıca, yetenekli ve gelişmiş üretim teknolojisi ile çeşitli mükemmel ürünler ortaya çıkmaktadır.

Güvenlik kabinleri, kuru dolaplar ve farklı laboratuar ekipmanlarında birçok patent kullanılmaktadır.

İLETİŞİM

Adres: Hongshan Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Wuxi şehir, Jiangsu eyaleti.

Fabrika adres:Hongshan Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Wuxi şehir, Jiangsu eyaleti.